بازگشت ساعت کار ادارات کرمانشاه از ۳ شهریور به روال سابق

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه، از روز پنجشنبه(سوم شهریور) به روال سابق برمی گردد.

به گزارش کرمانشاه پرس، “علیرضا مهرتاش” با اشاره به تغییر ساعت کار ادارات استان از ۱۶ خرداد امسال، گفت: این تغییر ساعت با هدف مدیریت بهینه مصرف برق، کاهش بار شبکه و پیشگیری از خاموشی‌های احتمالی در دستورکار قرار گرفت و ساعت کار دستگاه‌های اجرایی یک ساعت جلو آمد.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به کاهش دمای هوا، ساعت کار ادارات از روز پنجشنبه(سوم شهریور) به روال سابق- از ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ برمی‌گردد.

مهرتاش با تاکید بر لزوم استمرار صرفه جویی در مصرف برق از سوی مشترکان، گفت: خوشبختانه با همکاری خوب مردم و ادارات استان طی مدت اجرای طرح، برق مصرفی استان حدود ۳۰ درصد کاهش داشته است، وی افزود: این کاهش مصرف موجب شد بتوانیم در استان ۱۰ درصد بار مصرفی صنایع را افزایش دهیم که این امر به تولید استان کمک می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری از همکاری موثر مردم و ادارات استان در اجرای این طرح قدردانی و اظهار کرد: این همکاری موجب شد در تابستان امسال خاموشی برنامه‌ریزی شده نداشته باشیم.